^ Back to Top

Centrum treningowe Fitness Extreme w Pile

Klub Fitness Extreme w Pile - nowoczesna siłownia Piła

trening obwodowy Piła siłownia fitnes klub w Pile Extreme multisport

Piła multsport siłownia Piła siłownie klub fitness w Pile Extreme

 

Siłownia Fintess Extreme została powiększona

o kolejne 500 m powierzchni teraz:

  • Dużo więcej nowoczesnego sprzętu
  • Dodatkowo Sauna i solarium
  • Jeszcze więcej miejsca (1000 m powierzchni)
  • Jeszcze większy przyjemniejszy klimat i miła atmosfera

Zobacz nasz najnowszy film prezentujący nasz klub

Siłownia Extreme w Pile to profesjonalny i bogato wyposażony w nowoczesny sprzęt Fitness Klub, który na pewno zaskoczy Cię pod wieloma względami. Dołożyliśmy wszelkich starań by nasza siłownia spełniła oczekiwania nawet najbardziej wymagających sportowców. Sprzęt na jakim można ćwiczyć w naszym Klubie Fitness jest nowy i idealnie nadaje się do rozwijania każdej partii mięśni. Duża sala, zróżnicowany sprzęt treningowy, trenerzy oraz doskonała atmosfera sprzyja bardzo efektownym treningom. Już dziś zapraszamy na treningi do siłowni Extreme w Pile przy ul. Rodła 6.

Akceptujemy karty Multisport z Benefit Systems

 

Zapraszamy do naszego fitness klubu w celu odchudzania i uzyskania szczuplejszej sylwetki dzięki zastosowaniu pasa Slim Belly - Patrz szczegóły Slim Belly Piła